Kontakta oss

Adviser Partner är specialister på att hjälpa företag öka sin försäljning och har uppdrag inom de flesta branscher i det svenska näringslivet.

Besöksadress Stockholm

Strandvägen 1
114 51 Stockholm

Besöksadress Göteborg

Kungsportsavenyn 21
411 36 Göteborg

Besöksadress Örebro

Stenbackevägen 6
702 25 Örebro

Vill du bli kontaktad?

Henrik Henriksson

Sales Expansion Specialist

070-191 77 10
henrik.henriksson@adviser-partner.se

LinkedIn

Fredrik Alkell

Sales Expansion Specialist

073-544 34 50
fredrik.alkell@adviser-partner.se

LinkedIn

Andreas Tärnstedt

Sales Expansion Specialist

076-808 05 44
andreas.tarnstedt@adviser-partner.se

LinkedIn

Jonas Wallentinsson

Sales Expansion Specialist

070-820 37 97
jonas.wallentinsson@adviser-partner.se

LinkedIn

Mattias Asserståhl

Sales Expansion Specialist

073-387 20 50
mattias.asserstahl@adviser-partner.se

LinkedIn

Mikael Persson

Sales Expansion Specialist

076-177 10 92
mikael.persson@adviser-partner.se

LinkedIn

Daniel Hedh

Sales Expansion Specialist

070-768 60 20
daniel.hedh@adviser-partner.se

LinkedIn

Cristian Tapia

Sales Expansion Specialist

076-632 03 71
cristian.tapia@adviser-partner.se

LinkedIn

Henrik Nyström

Sales Expansion Specialist

070-428 80 45
henrik.nystrom@adviser-partner.se

LinkedIn

Ilirian Krasniqi

Sales Expansion Specialist

070-467 37 52
ilirian.krasniqi@adviser-partner.se

LinkedIn

Joakim Turesson

Sales Expansion Specialist

073-3662866
joakim.turesson@adviser-partner.se

LinkedIn

Martin Troede

Sales Expansion Specialist

070-811 61 40
martin.troede@adviser-partner.se

LinkedIn

Hur kan vi hjälpa dig öka försäljningen?

StrategiManagementFörsäljning