Kontakta oss

Adviser Partner är specialister på att hjälpa företag öka sin försäljning och har uppdrag inom de flesta branscher i det svenska näringslivet.

Jonas Olofsson

Owner & CEO

010-179 05 01
jonas.olofsson@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Henrik Henriksson

Owner & Sales Expansion Specialist

010-179 05 04
henrik.henriksson@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Fredrik Alkell

Owner & Sales Expansion Specialist

010-179 05 02
fredrik.alkell@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Andreas Tärnstedt

Owner & Sales Expansion Specialist

010-179 05 05
andreas.tarnstedt@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Cecilia Nyström

Finance

010-179 05 27
cecilia.nystrom@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Jonas Wallentinsson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 03
jonas.wallentinsson@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Mattias Asserståhl

Sales Expansion Specialist

010-179 05 06
mattias.asserstahl@adviser-partner.se

Göteborg

LinkedIn

Mikael Persson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 09
mikael.persson@adviser-partner.se

Örebro

LinkedIn

Daniel Hedh

Sales Expansion Specialist

010-179 05 10
daniel.hedh@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Cristian Tapia

Sales Expansion Specialist

010-179 05 07
cristian.tapia@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Henrik Nyström

Sales Expansion Specialist

010-179 05 08
henrik.nystrom@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Ilirian Krasniqi

Sales Expansion Specialist

010-179 05 11
ilirian.krasniqi@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Joakim Turesson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 12
joakim.turesson@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Martin Troede

Sales Expansion Specialist

010-179 05 13
martin.troede@adviser-partner.se

Göteborg

LinkedIn

Björn Rönnhede

Sales Expansion Specialist

010-179 05 14
bjorn.ronnhede@adviser-partner.se

Göteborg

LinkedIn

Jerry Månsson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 19
jerry.mansson@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Conny Johansson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 17

conny.@johansson@adviser-partner.se

Nyköping

LinkedIn

Dennis Ekvall

Sales Expansion Specialist

010-179 05 18

dennis.ekvall@adviser-partner.se

Malmö

LinkedIn

Henrik Leinerud

Sales Expansion Specialist

010-179 05 31

henrik.leinerud@adviser-partner.se

Göteborg

LinkedIn

Henric Barck

Sales Expansion Specialist

010-179 05 26

henric.barck@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Konsultporträtt - Richard Thunström | Adviser Partner

Richard Thunström

Sales Expansion Specialist

010-179 05 24

richard.thunstrom@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Johan Amnå

Sales Expansion Specialist

010-179 05 22

johan.amna@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Peter Håkansson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 25

peter.hakansson@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Fredrik Hellstrand

Sales Expansion Specialist

010-179 05 23

fredrik.hellstrand@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Henrik Kristiansson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 32

henrik.kristiansson@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Christer Bergman

Sales Expansion Specialist

010-179 05 20

christer.bergman@adviser-partner.se

Jönköping

LinkedIn

Daniel Rouydel

Sales Expansion Specialist

010-179 05 29

daniel.rouydel@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Robert Johansson

Sales Expansion Specialist

+47 966 27 669

robert.johansson@adviser-partner.se

Oslo

LinkedIn

Håkan Melin

Sales Expansion Specialist

010-179 05 28

hakan.melin@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Anders Lindström

Sales Expansion Specialist

010-179 05 34

anders.lindstrom@adviser-partner.se

Lund

LinkedIn

Richard Bengtsson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 38

richard.bengtsson@adviser-partner.se

Åhus

LinkedIn

Martin Larsen

 

Sales Expantion Specialist

 

+45 2242 1990 

martin.larsen@adviser-partner.dk

Köpenhamn

LinkedIn

Monica Gunnarsson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 35

monica.gunnarsson@adviser-partner.se

Örebro

LinkedIn

Stephen Berg

Sales Expansion Specialist

010-179 05 16
stephen.berg@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Ingemar Alsenfors

Sales Expansion Specialist

010-179 05 39
ingemar.alsenfors@adviser-partner.se

Göteborg

LinkedIn

Frida Julin

Sales Prospecting Manager

010-179 05 41
frida.julin@adviser-partner.se

Stockholm

LinkedIn

Vill du bli kontaktad?

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Hur kan vi hjälpa dig öka försäljningen?

StrategiManagementFörsäljning