Kontakta oss

Adviser Partner är specialister på att hjälpa företag öka sin försäljning och har uppdrag inom de flesta branscher i det svenska näringslivet.

Vill du bli kontaktad?

Henrik Henriksson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 04
henrik.henriksson@adviser-partner.se

LinkedIn

Fredrik Alkell

Sales Expansion Specialist

010-179 05 02
fredrik.alkell@adviser-partner.se

LinkedIn

Andreas Tärnstedt

Sales Expansion Specialist

010-179 05 05
andreas.tarnstedt@adviser-partner.se

LinkedIn

Jonas Wallentinsson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 03
jonas.wallentinsson@adviser-partner.se

LinkedIn

Mattias Asserståhl

Sales Expansion Specialist

010-179 05 06
mattias.asserstahl@adviser-partner.se

LinkedIn

Mikael Persson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 09
mikael.persson@adviser-partner.se

LinkedIn

Daniel Hedh

Sales Expansion Specialist

010-179 05 10
daniel.hedh@adviser-partner.se

LinkedIn

Cristian Tapia

Sales Expansion Specialist

010-179 05 07
cristian.tapia@adviser-partner.se

LinkedIn

Henrik Nyström

Sales Expansion Specialist

010-179 05 08
henrik.nystrom@adviser-partner.se

LinkedIn

Ilirian Krasniqi

Sales Expansion Specialist

010-179 05 11
ilirian.krasniqi@adviser-partner.se

LinkedIn

Joakim Turesson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 12
joakim.turesson@adviser-partner.se

LinkedIn

Martin Troede

Sales Expansion Specialist

010-179 05 13
martin.troede@adviser-partner.se

LinkedIn

Björn Rönnhede

Sales Expansion Specialist

010-179 05 14
bjorn.ronnhede@adviser-partner.se

LinkedIn

Jerry Månsson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 19
jerry.mansson@adviser-partner.se

LinkedIn

Conny Johansson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 17
conny.@johansson@adviser-partner.se

LinkedIn

Dennis Ekvall

Sales Expansion Specialist

010-179 05 18
dennis.ekvall@adviser-partner.se

LinkedIn

John Dellow

Sales Expansion Specialist

010-179 05 20
john.dellow@adviser-partner.se

LinkedIn

Alessandro Halén

Sales Expansion Specialist

010-179 05 16

alessandro.halen@adviser-partner.se

LinkedIn

Mikael Nilsson

Sales Expansion Specialist

010-179 05 23
mikael.nilsson@adviser-partner.se

LinkedIn

Konsultporträtt - Johan Amnå | Adviser Partner

Johan Amnå

Sales Expansion Specialist

johan.amna@adviser-partner.se

LinkedIn

Hur kan vi hjälpa dig öka försäljningen?

StrategiManagementFörsäljning